Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oznámení k VUK

Omlouvám se Vám všem, kteří čtou příběh V ulicích Kvikálkova, ale bohužel kvůli školnímu vytížení nemám čas na psaní a tak budu muset povídku na nějaký čas "pozastavit", nebo alespoň týdenní aktualizace. Když kapitolu napíšu, samozřejmě jí co nejdříve přidám na stránky, ale nevidím to moc světle na budoucích pár měsíců. Rozhodně nemám v úmyslu příběh opustit nedokončený, tak se mnou mějte prosím strpení.

Vaše, K-Katti

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Pressure Readings Explained

(AReaniagibemob, 8. 10. 2018 0:14)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-20-ml/

Blood Pressure : Blood weight table

(AMotBroriHow, 23. 7. 2018 20:17)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-100mg-pas-cher/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(Albertgerma, 29. 5. 2018 19:52)

The prostate gland is central to the section of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is found just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections from the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is a result of bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections from the rest from the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to determine what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some from the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations weekly will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to take to be sure a normal prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you should select prostate examination at least a year.

Budeš ještě pokračovat?

(Gypori, 8. 10. 2016 10:22)

Ahoj, už je to skoro sedm měsíců, co jsi nic nepřidala. Občas se sem podívám, ale nic... :( Dobře vím, jak může být škola vytěžující, ale i tak mě napadlo, jestli budeš ještě pokračovat. Byla bych moc ráda kdyby jo, a myslím, že bych nebyla jediná. :) Hlavně s VUK.

Věděla, že to přijde T_T

(Ilayko, 23. 3. 2016 12:25)

Nedá se nic dělat, že jo, škola je důležitější než psaní povídek, i když to velmi nerada říkám :D ale budu ti rozhodně v tom držet pěsti :3333 Určitě to všechno zvládneš hehe :D

A bože, teď když jsi to tak vzpomenula ten náš průběh a zmínila ses o Kaleido star, oh bože, určitě jsi musela číst AMATER :3 protože já jsem ji četla a Kaleido star povídky, které psala byly a jsou moje nejoblíbenější můj ty bože mám ted chuť si to úplně přečíst :D :D asi to udělám :D Poslední dobou mám nějaké nostalgické vzpomínky..xDDD
S HP/LM naprosto souhlasím, ale jednou jsem začala psát povídku na HP/LM mám ji ještě stále v pc, ale asi ji nikdy nedokončím jako polovinu mých povídek TT_TT

A s tou němčinou moc děkuji :3 já se vynasnažím hehehe :D

Tak mě napadlo, nemáš třeba face, skype nebo nějaký e-mail, že bysme si mohli psát? Docela ráda bych tě poznala víc :333 pokud ti to tedy nevadí, kdyby náhodou jsi tedy chtěla, tak můj facebook Kuro Pyo, stačí napsat zprávu :333 budu se těšit hehe :D

Re: Věděla, že to přijde T_T

(K-Katti, 2. 4. 2016 21:14)

Bohužel bez školy se teď žít nedá, takže je na prvním místě úplně ve všem :D
Jooo, přesně, Amater vždy psala nádherně a byla jednou z prvních, které jsem četla :) dalo by se říct, že byla částečně i mou motivací k tomu začít psát také příběhy... Bohužel jsem od ní už dlouho nic nečetla- od té doby, co mě přestala zajímat "autorská" tvorba, která se netýká žádných anime, filmů, seriálů, i když určitě stále píše kouzelně a vím, že bych se do jejích příběhů pustila s chutí, ale dokopat se k tomu asi nedostanu... :/
Tak to by jsi jí mohla dokončit, já bych si tvou povídku určitě ráda přečetla! ^^ máš také nějaký blog a nebo tak? :) ono je někdy těžké něco dokončit- zvlášť, když se do příběhu zamotáš a nebo už tě nenapadá žádné pokračování (což mě mrzí, že jsem nikdy nedopsala povídku Důkaz na Death note, ale z toho seriálu už jsem vypadla a poznámky k příběhu jsou už nadobro ztraceny :/ )
Hmmm, a nemáš třeba ICQ? :D jsem možná trochu zastaralá, ale poslední dobou jsem na něm dost aktuální a zastihnutelná :)

Re: Re: Věděla, že to přijde T_T

(Ilayko, 3. 4. 2016 22:14)

Jojo, ona je skvělá :3 Já už teda taky povídky od ní nečtu, ale k některý anime jednorázovkám se ráda vracím, právě, co se týče Kaleido Star nebo Inuyasha a tak podobně, a taky hlavně většinou, že to jsou jednorázovky :333

Mohla bych to zkusit, ale zrovna teď s kamarádkou jsme se zase trošku pohli s povídkou na Salazara a Harryho Pottera. Tak snad to za pár let dopíšeme..xDD

A no ICQ nemám... to je k vzteku, víš co já ti napíšu, všechno co mám..xDD
e-mail Arhoo-chan@seznam.cz
Skype ilay.hustokrutoprisnak