Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.Rande

20. 3. 2008

1.Rande

 

Dodnes to nedokážu pochopit, ale také zapomenout nejde. Když se to stalo, byl jsem pouze malý zelenáč a vůbec jsem neměl žádné zkušenosti, ale tím dnem se to změnilo a já už nebyl takový, jako předtím… Začalo to tím, když jsem měl své první rande- tu holku jsem znal sotva dva dny, ale hned jsme si padli do oka, kdybych tenkrát jen věděl…

 

Podívám se na hodinky 15:45, ani ne za čtvrt hodiny by měla přijít a já jsem tak vynervovaný, jako nikdy jindy. Je to mé první rande a já ani nevím, o čem se s ní mám bavit?! Nervózně přešlapuji před malou fontánkou, kde se máme sejít- jsem tu už asi dvě hodiny a pořád si nadávám!

Ohlédnu se kolem sebe a najednou jí spatřím! Zaseknu se a dívám se jak jde pomalým krokem ke mně, její plavé vlasy jí padají před obličej a ona si je jedním tahem dá za ucho, přičemž přivře oči a usměje se. Má na sobě malou modrou sukénku, která jí konči v půli stehen a tudíž jsou vidět dlouhé úzké nohy, na kterých jsou nazuty bleděmodré boty s podpatkem. Má bílé triko, přes který si oblékla modrou vestu…

Jako ve snu se s ní zdravím a přistihnu se při tom, jak mé oči kloužou po jejím těle dolu, pobaveně se mi podívá do očí „Pujdeme?“ má sladký hlas, ale až moc hluboký na ní. Přikývnu a nabídnu ji své rámě, přes které se lehce zavěsí.

Dojdeme před malou restauraci, kterou vede můj dobrý známí a já ji mám rád- opravdu tu dobře vaří a na mě si dávají vždy záležet…. Zavedu ji až k poslednímu stolu, kde si objednáme jídlo. Já si vezmu skleněné nudle s kuřecím na zelenině a ona si s úsměvem dá to samé.

„Tak- tak jak se dnes máte- áš?!“ zakoktám se, protože nevím, jak ji mám oslovovat- vždyť ani neznám její jméno! Uvědomím si, protože jsem se předchozí den ptal pouze na telefonní číslo. „Klidně mi tykejte.“ Zasměje se „Jsem Sadomo.“ Natáhne ruku a já jí přijmu- zdá se mi to a nebo to jméno zní mužsky i žensky?!

„Sano.“ Stisknu ji a pustím, protože před nás položí talíře s oním jídlem. „Dobrou chuť.“ Popřeji a pozoruji, jak sama jí. Napiji se červeného vína, které se tu také objevilo, abych zahnal to podivné sucho v krku. „A co vlastně děláte Sadomo?“ optám se, aby mezi námi nebylo to ticho.

Zasekne se- vidím to i od sud. „Pracuji v jednom baru poblíž, co vy?“ v baru?- podivím se, ale nekomentuji to dále. „Já jsem kuchař, ale vyučil jsem se na úředníka- nebavilo mě to, tak jsem zůstal u vaření.“ Pokrčím rameny a ona se hned zeptá. „Tak to by jste mi někdy něco mohl uvařit, abych poznala, jaký jste dobrý!“

Zakuckám se- eh- tak tohle jsem nemyslel. „Není vám dobře?“ zeptá se starostlivě a nahne se ke mně. Zavrtím rychle hlavou a znova si loknu vína. „To je v pořádku- překvapila jste mě.“ Usměje se a vrátí zpátky k jídlu. „Promiňte.“ Zašeptá omluvu.

Když dojíme- tak se pomalu zvedneme a odcházíme pryč- kývnu na číšníka, který nás obsluhoval a po tom co zaplatím odcházíme. Po celou večeři jsme si povídali o různých věcech a já nechci, aby to skončilo- mé první rande.

„Tak, chtěla by jste ještě někam zajít? Například na procházku do parku?“ navrhnu a protože se již stmívá, tak jí nabídnu svou bundu, kterou si vezme přes ramena. „Proč ne, byl to příjemný večer- jste opravdu milý člověk.“ Usměje se na mě a já cítím, že rudnu. Odvrátí se ode mě, když si toho všimne a jdeme dál vedle sebe. Jak mám začít nějakou konverzaci?!

Sedneme si na jednu lavičku a díváme se na oblohu- cítím úplně to napětí mezi námi- alespoň to, z mojí strany… Opřu se hlavou o opěradlo a ruku si přehodím kolem jejích ramen a ona si svou na mé položí. Tou blízkostí se mi rozbuší srdce a ve mně to začíná bouřit- sakra! Teď není čas na to být vzrušený! Nadávám a snažím se uklidnit i když mi to moc nejde…

„Jsou hezké, viďte?!“ zeptá se a já se snažím přijít na to o čem mluví a vůbec- JAK dlouho už mluví. „Prosím?“ zeptám se jí a ona mi pohlédne zezdola do očí. Můj pohled sklouzne na její rty, když vyslovuje. „Hvězdy- jsou krásné…“ chci se od ní odvrátit pryč, ale mé rty se jako magnet přibližují k jejím. Zavřu oči a políbím jí- ještě sítím tu chuť trpkého vína, která ještě nevyprchala a ponořím se hlouběji do polibku. Zasténá mi do úst, když jí vjedu rukou do vlasů. Oddálím se od ní s ruměncem na tvářích…

Je mi jedna dvacet let a ještě se červenám při tom, když někoho líbám- mám chuť se tomu smát a to bych také měl, když je to mé první rande. Ale mě děvčata nikdy nepřitahovala a ani kluci, až tahle jediná, nevím jak to říct, ale asi jsem se zamiloval na první pohled a na druhý ještě více, když jsem jí začal poznávat- Sadomo- hezké jméno…

„Měl bych vás už doprovodit domů. Je dost pozdě a vy jste celkem málo oblečená na letní večery.“ Řeknu a zvednu se, abych se nemusel dívat do těch očí, které mě jasně zvali do dalšího polibku. „Jistě, je už pozdě.“ Přikývne, ale já jasně slyším to zklamání. „Snad jindy.“ Pokrčím rameny a vydám se na cestu- vlastně- musí mě vést ona, protože nevím, kde bydlí.

Jdeme vedle sebe potichu a nikdo opět neví jak navázat konverzaci- už mě to začíná štvát, že pomalu nemohu mluvit, když jí vidím,, ale co se dá dělat. Za chvilku staneme před jedním malým domem vtísněným mezi dva velké.

Usměje se na mě a jde ke dveřím, doprovodím jí až tam, ale nějak se mi nechce rozloučit. Zvřu oči a znova je otevřu- dívá se na mě zkoumavě. „Pujdete dál?“ zeptá se a otevírá dovnitř. Ano- říká moje podvědomí, ale já jen zavrtím hlavou, jako že ne. „A to se se mnou ani nerozloučíte?“ zeptá se na to provokativně- to sám vím a tomu prostě odolat nejde.

Přejdu k ní a chytím okolo pasu, odhrnu jí vlasy z černých očí a přiblížím se k ní blíž- a to já jsem se ani nechtěl líbat- pomyslím si s úšklebkem a spojím naše rty. Přitisknu jí ke dveřím, tak že se kolem jejích boků dotýkám dřeva a ona nemůže momentálně odejít- ne, že by chtěla…

„Platí ta nabídka o tom, že můžu jít dál?!“ zeptám se a znovu jí políbím o něco dravěji a vášnivěji. Přikývne a odstrčí mě dále do bytu, aby za mnou zavřela dveře. „Whisky?“ zeptá se a z malého baru v chodbě vyndá jednu láhev. Přikývnu a zastydím se nad tím, jak jsem na ní vyjel, ale moje tělo si prostě dělá co chce!

Vezmu si plnou sklenici z jejích prstů a pořádně se napiji- zakřením se nad jejím pálením, ale dál si usrknu. Vidím, že si taky nalévá, ale o něco méně než já, pak se otočí ke mně a dolije mi to, co jsem již vypil, ani nechci protestovat, že to dělá- pouze jí pozoruji a cítím, jak se mnou rozlévá pocit tepla a já začínám být lehce otupělý alkoholem a to se normálně neopíjím…

„Na zdraví.“ Pozvednu sklenici nahoru a zbytek kopnu do sebe, napije se také- ale pouze trochu, načež se zvedne a sedne si mi na klín. Vnímám jen to, jak se ke mně přitiskne a začne mě z ničeho nic líbat na krk a sundavat mi košili- nebráním se a dokonce i jí svlékám z krátkého trika. Alkohol vzal konečně za své a já se na ní vrhám, jako šílený…

Povalím jí dolu na koberec a začnu zuřivě líbat, přitom z ní sundavám i zbytky oblečení, jako ona mě. Přitisknu jí k zemi, ale najednou matně zjišťuji, že všechno není úplně v pořádku, protože kdyby bylo- tisknulo by se mi tam dole něco na břicho a tepalo to?! Podívám se dolu a stáhnu jí i poslední kus oblečení dolu. Najednou vidím, že tam do vzduchu trčí mužský penis!

Podívám se jí zmateně do očí a uvědomuji si- proč mě asi opil-a. Vidí moje překvapení a proto se na mě překulí tak rychle až vyjeknu. „Jsi sladký“ zavrčí a tohle už není ten hlubší hlas jako večer, tohle už je jasně slyšet jako mužský. Sakra- do čeho jsem to zase vlezl?! Zazmítám se a snažím se uvolnit z toho sevření, ale ona- tedy on je silnější a přitlačí mě zpátky na zem, přičemž mě hladově políbí na rty.

Chci ucuknout do strany, chci se odvrátit, chci řvát, ale nemůžu. Mé vlastní vzrušní mi v tom brání a tohle zjištění to ani moc nezměnilo. Přidám se do polibku a po tvářích cítím téct slzy. Ne, hlavně ať nebrečím říkám si, když se nořím do těch úžasných úst pořád hlouběji a hloubeji. Přišpendlí mi ruce nad hlavou a políbí mě na ucho, do kterého mě z ničeho nic kousne. Zasténám a pokusím se znova vytrhnout z jeho ‚vězení‘

Chci od sud vypadnout- pryč od toho Sadomo a jeho dotyků! Sakra, myslel jsem že je to holka a místo toho je to nějaký transexuál. Znovu sebou zazmítám a on na mě nalehne celým tělem. „Ts ts“ nesouhlasně mi zasyčí do ucha a jazykem jede podél šíje dolů, propnu se proti němu, ale je to přesný opak toho, co chci udělat.

Pustí mi ruce, protože už dál nemůže pokračovat a toho využiji a rychle se zvednu, než něco udělá. Snažím se odejít pryč z toho pokoje, ale když vycházím dveřmi, tak mě zezadu chytí a zatáhne do místnosti naproti, ve které poznávám pracovní- je tu stůl a pár skříní, ale více toho nestihnu protože mě položí na ten stůl a pokračuje tam kde přestal- nechci to- nechci! Opět má malá snaha o to uvolnit se, ale to se nastane a Sadomo mě přitlačí rukou na stůl, tak, že se mi nyní do obratlů zařezává dřevo- cítím se dost nepohodlně, ale on na to nebere zřetele a dál mě líbá všude po hrudi, přičemž vydává něco mezi sténáním a prosbami. Chytnu ho za dlouhé blonďaté vlasy a chci ho od sebe odtáhnout, ale v tu chvíli mi do rukou vezme můj penis a silněji stiskne. Ihned ho pustím a v návalu dalšího vzrušení se prohnu dozadu.

Usměje se a pak na svém mužství ucítím horký dech, což mě nutí k sobě sevřít oči a touha mi začíná ovladat tělo- co na tom, že je to chlap, teď je důležitější mé vzrušení než to. Lehký dotyk na špičce ze mě vynutí výkřik, který se rozlehne místností. Potom vezme špičku mezi zuby a jazykem obkrouží celý ten žalud, než mě jimi obemkne a zastrčí více do úst, čímž cítím jeho vlhkost. Vyrazím proti němu prudce boky, ale on mi je přidrží na místě a znova se odtáhne.

Otevřu oči a jasně vidím jeho pobavený úšklebek- to mě naštve a já se částečně vzpamatuji- sakra! Co to dělám?! Rychle vyskočím na vratké nohy, které se pode mnou podlomí a snažím se dostat co nejrychleji od něho. Vyjdu na chodbu, ale zamířím špatným směrem a místo dveří ven otevřu ty, do jeho ložnice, alespoň to tak vypadá podle prostorné postele, která je snad jediným kusem nábytku tady vůbec. Otočím se a chci zase odběhnout pryč, ale on už za mnou stojí a mě se zmocňuje strach- do čeho jsem se to zase jen zapletl?!

Uchopí mě za ruce a „To jsi měl říct hned- že to chceš dělat v posteli.“ Posměšně mi poví a hodí mě na ni. Chci se vymotat ven, ale nějak mi nohy zůstali zamotané v pokrývce a tak, když se zvednu padám hned zpátky. Usměje se na mě sladce a koleno mi strčí mezi nyní roztažené nohy. Natáhne se přese mě k nočnímu stolku a něco tam hledá, než se ke mně vrátí zpět a v ruce drží nějakou skleněnou nádobu, nevím co to je a v tuto chvíli ani nechci.

Zavřu oči a čekám co se bude dít, když nic nedělá znova je otevřu, ale v tu chvíli se ke mně skloní a prudce vnikne jazykem do mých úst, které drancuje, jak nejvíce to jde. Opětovně si o něj zapřu ruce a snažím se ho odstrčit, i když vím, že on je prostě silnější. Rezignovaně je pustím zpátky podél těla a jen čekám co udělá.

Z mých úst vyjde další z mnoha stenů, když znova najde můj penis, který začne zpracovávat. Natáhne se k té nádobce a namočí si v tom prsty, které sune po mém hrudníku a zůstává tam lepkavá stezka. Jede pořád dolu a když jimi zatlačí na můj anální otvor už vím, co asi bude následovat. Stuhnu a zatnu svaly v té oblasti. Znova se ho snažím odstrčit pryč, ale on se jen tak nenechá a přesune se k mému uchu do kterého mě kousne „Shh, uklidni se a uvolni.,“ zavrčí a když tak udělám, tak do mě vnikne jedním prstem, když tak učiní, znova strnu a vyprošťuji se z jeho obětí, ale znova mě zastaví a to tím, že do úst vsaje mou bradavku, která tímto stvrdne a mnou projede další vlna touhy…

Ani nevnímám, že do mě přidává další prst, ale když zasouvá i třetí, tak otevřu oči a ucuknu pryč- Chytí mě za pánve a prsty pohybuje tam a zpět, není to nepříjemné uvědomuji si a prohnu se proti nim- zasténám. Když je vyndá ven, tak zavrčím, ale to už se o mě začne otírat svým vlastním penisem. Chytne mě za ramena a prudce do mě vnikne, až nelidsky zařvu bolestí- pálí to- hodně to pálí, ale jak se ihned začíná pohybovat, tak se mnou rozlévá další pocit a já se prohnu proti němu.

Políbí mě a přitom mi rukou začne jezdit nahoru a dolu přes penis, ze kterého mi začne vytékat sperma na mé břicho, a přes jeho ruce, které se pořád pohybují. Ale najednou přestane a já cítím jeho vlastní horké sperma, které se vlévá do mě.

Po chvíli ze mě vyleze ven, ale já jsem pořád tak strašně vzrušený- že to ani snad není možné, tak, až to bolí. Žalud mého mužství je úplně rudo fialový a tepe tak silně, až mě to opravdu bolí. Chci si pomoct sám, ale on mou ruku odtáhne a zavrtí hlavou. Pak vezme ze stolku ještě nějaké želízka, kterými mi připevní ruce nahoře a nohy dole tak, že je mám roztažené od sebe. Vyděšeně se na něj podívám, ale nemůžu myslet na nic jiného než na to, jak se udělat. Najednou se objeví znova nade mnou a zvedne ruku do vzduchu, než mě uhodí nějakými důtkami přes penis. Vykřiknu a zacloumám sebou jak nejvíce to jde, ale pouta jsou pořád na svém místě. Znova se jimi rozpřáhne a já zavřu oči v očekávání další rány, která se ale nedostaví. Otevřu oči a vidím jeho pobavený pohled, než zvedne druhou ruku ve které drží nějakou stříbrnou věc- snažím se to rozeznat, ale v ten okamžik mi ji narve do zadku a zapne to na největší rychlost- vibrátor, uvědomím si, když ho zase začne vytahovat a zandávat zpět- cítím jak se mé vyvrcholení blíží a proto zavřu znova oči a začnu přerývavě dýchat, přitom z mých úst vycházejí zoufalé výkřiky a prosby- co se to se mnou jen stalo- že jsem našel zábavu v tomhle?!

Prohnu se v zádech ale v ten moment vibrátor vyndá pryč a i jeho dotyky na mé kůži přestanou. Nyní už začínám být opravdu zoufalý a myslím si, že nejspíše zemřu na vlastní touhu. Úzkostlivě zasténám, ale to už můj penis bere do úst, a jen co se ho dotkne horký a hbitý jazyk, ihned začnu stříkat svou tekutinu do jeho úst, který ji přijímají a polykají. Cítím, že téměř omdlévám pod intenzitou prožitého orgasmu. Ucítím na svých rtech cizí a bez váhání ho začnu líbat, zarazí se zřejmě překvapen, ale hned se přidá do toho horkého polibku ve kterém ještě nyní cítím chuť své vlastní touhy.

Oddálí se ode mě a sundá oboje pouta dolu- podívám se na rudé čáry kolem zápěstí, do kterých se mi začíná vracet krev a tudíž začali bolet. Podívám se na něj „Promiň, jestli jsem ti ublížil..“ skloní hlavu dolu a já mám chuť se začít smát- on mě tady znásilní- i když pak se mi to začalo líbit- a pak se zeptá, jestli mi neublížil?!

Nevěřícně se na něj podívám a on se začne smát. „Promiň“ uklidní se a znova mě políbí- teď si nejsem jistý už vůbec z ničím… Chtěl se se mnou jen vyspat, mít dobrý zážitek, udělat ze mě zajatce-otroka, či jen takhle začíná vztah se všemi co měl?! Jsem opravdu nějak mimo, ale tohle teď neřeším, lehnu si do postele a přehodím přes sebe deku- tohle mě opravdu unavilo… „Ještě se ptej.“ Zavrčím na něj a odtáhnu se někam pryč od něj, ale on si mě přitáhne zpět do náručí. „Promiň, promiň…“ začne šeptat a já mu nyní opravdu věřím, že toho lituje. „Promiň, já… neudržel jsem se.- tolik jsem nechtěl…“ šeptá dál a já se na něj tedy otočím a vezmu ho do náruče. „To je dobrý…“ zalžu, ale trocha pravdy na tom taky je, ještě slyším něco v tom smyslu- spi, ale to už opravdu usínám…

 

Od té doby se můj svět naprosto změnil a já už nejsem ten starý Sano, který se bál svého prvního rande… Už to bude asi 2 roky co s Sadomem chodím a jsem za to opravdu rád, že jsem ten večer k němu opravdu zašel, protože bych s ním teď třeba ani nebyl… A navíc- opravdu jsem si oblíbil to, být jeho otrokem při sexu a vždy mě zajímá, co si na mě připraví a naše milování jsou tak opravdu vášnivá, i když mám někdy pocit, že ani tolik vzrušení nesnesu, ale poté je to vždy jako cesta do ráje… A za to jsem rád…

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(bacil, 3. 1. 2010 18:11)

moc hezké

^_^

(Glorilian (http://glorilian.sblog.cz), 14. 2. 2009 21:19)

Dobrá povídka =)

^_^

(Sax, 9. 1. 2009 8:59)

He... Tak to bylo... Mno úplně perfektní... Prostě kráaasa. ^__^

.........

(Broskynka, 5. 10. 2008 18:23)

Jéééé *nadšene tlieska* to je perfektné.... 3-krát hurá K-Katti.... hurá hurá hurá *nadšene otvára šampanské* ... Vážne to bolo skvelé... som dlho nič také dobré nečítala....

Páne jo

(Híí, 26. 8. 2008 10:37)

Mateo jako, se nemůžu vzpamatovat :-D tý jo, byl mazec :-D demo, jako dál piš, fakt skvělýý :-D

=0)

(teressa, 25. 3. 2008 21:06)

sugoooooooooi...to bolo fakt uzasne..hi hi nsjprv som si myslela ze si sa sekla a hodila sem dake hetero ale nakonieec sa z toho vyklul fakt super pribeh..chi chudak sano ja osobne bych takyto sok asi tak lahko nerozdychala=0)

e-to

(sisi, 20. 3. 2008 17:40)

no myslela jsem, že něco lepšího než díly z důkazu být nemůže, ale tohle: to je dokonalý... takový znáslnění i když to chtěl xD, tak to jsi mě fakt zaskočila...xD
Doufám, že napíšeš ještě někdy něco takového na znásilnění, protože je to super!