Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příhoda v tělocvičně by Andrew

24. 12. 2008

Příhoda v tělocvičně

 

Jako každé úterý jsem se po dopoledním vyučování vydal na stále se opakující nudnou dvouhodinovku tělesné výchovy. Vždy se tam vydávám s pocitem nechutě z nadcházející dvouhodinovky, ale nedávno se mi stalo něco výjimečného, co změnilo celý můj život…

Přijdu do šaten, začnu se pomalu převlékat a pozoruji ostatní kluky, převlíkající se do svých úborů. Najednou mě zachvátí neznámí a dosud nepoznaný pocit, který ve mně vyvolal zmatení a zároveň vzrušení. Za chvíli mě pocit přejde, protože mě zděsil, začaly mě napadat různé představy (představy, které kluky v mém věku normálně napadají, akorát měly „trochu“ jiné obsazení).

Když jsem se dostal z šaten do tělocvičny, tak jsem trochu vychladl. Po tradiční rozcvičce se Viktor ozval, že si zapomněl pití v šatně, učitelka řekla: „Můžeš tam jít, ale někoho vezmi sebou.“ Viktor se chvíli rozmýšlel, pak pohlédl na mě a řekl, ať s ním jdu.

Jakmile jsme se dostali z tělocvičny, Viktor vytáhl pití. „Héj- ty jsi vůbec nic nezapomněl!“povídám, ale vůbec se nezlobím, což mě celkem překvapuje. „Já vím.“ Odpověděl Viktor a šibalsky na mě mrknul. V tu chvíli jsem si začal všechno uvědomovat- jsem na kluky. Začal se mě zmocňovat onen známí pocit, bylo to však jiné, než tehdy (asi před dvaceti minutami).

Viktor a já jsme se k sobě přibližovali, až… Bylo to nádherné, exploze vzrušení a vášně. Nezmohl jsem se na žádné slovo. Jen jsme se na sebe koukali, oba jsme věděli, co dělat, šli jsme do šatny, zavřeli dveře a utápěli se ve společném opojení daného okamžiku. Viktor mě přirazil na dveře a začal mi rvát svůj zkušený jazyk do pusy. Chytil mě za zadek a začal mě pomalu svlékat, bohatě jsem mu to oplácel.

Když jsme tam tak stáli jen ve spodním prádle, tak přišla uklízečka. Chvíli jen nevěřícně zírala, pak pronesla pár vět o promiskuitě a odešla pryč. Podívali jsme se na sebe a začali se smát, vrátili jsme se k naší předešlé činnosti.

Něco takového jsem v životě nezažil, tolik vášně, vzrušení a také lásky… Bylo to úžasné. Připadal jsem si jak v nebi, doufal jsem, že to nikdy neskončí.

Jak jsme se na sebe koukali, Viktor se mě zeptal: „Budeš se mnou chodit?“… v tu chvíli jsem byl nejšťastnějším člověkem na světě.

Myslím, že je vám jasné, jak jsem odpověděl, poté jsme šli zpátky na hodinu, možná to bylo trochu víc nápadné, když jsme v šatnách strávili víc než půl hodiny, ale bylo to výborně strávených třicet minut. Od té doby spolu s Viktorem chodíme a zažili jsme toho spoustu, o tom však jindy…

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pokračování

(Andrew, 6. 8. 2009 22:21)

Tak, pokračování je napsané, teď jen musím počkat, až se její Veličenstvo objeví na isku, nebo někde jinde...vyslyšel jsem vaše prosby a je to na dvě stránky, a taky se můžete těšit na jinou formu děje a podobně...;).

(Mrtvafretka, 4. 8. 2009 19:57)

Na první povídku je to skvělí :)Mohlo to být trošku delší,ale jinak v poho.Ještě jsem od kluka yaoi nečetla, takže mám další skvělej zážitekXD Věřím, že když se trochu víc rozepíšešo té "dané" části bude to supr. Jsem ale zvrhlík XD

kráááásný

(Ajka, 16. 1. 2009 14:50)

bylo to vážně hezký....a i když krátky...ŠKODA...stejně moc hezky napsaný....a o pokráčko si to přímo říká!!:D....snad se ho co nejdříve dočkáme...a úchylný se mi to zdálo taky...eh...kdysi:D...a teď tyhle povídky miluju:D...než skončím...musím znovu poprosit o to pokračování...:D...snad zase budete mít volnou dvouhodinovku;-)

...

(Bára, 13. 1. 2009 16:18)

jestli se tohle fakt stalo tak to potěš koště....fakt.....to je úchylné.......jak můžou dva kluci?

No tohle

(sisi/ctenar, 1. 1. 2009 14:58)

Jak tohle muzes udelat K-Kati ve svem uchylném smýšlení no neříkej co se stalo s tvou úchylkou na pořádny yaoi ?nO TEDA!ale ty povídky co du číst ted od tebe to uz bude pravý yaoi doufeejme! lumpe tak já pádím!

Andy, ty chlípníku

(Angela, 28. 12. 2008 18:59)

O tomhle mi Katka jen vyprávěla, ale teď jsem si to konečně přečetla:) Snad to nevychází z vlastních zážitků:P Ale i kdyby, skvěle napsané, ale kráááátkééé

ehm...

(Andrew , 25. 12. 2008 13:59)

Díky za kommenty...opravdu tohle je první výtvor, co jsem napsal...budu se snažit o pokračování...teď o prázdninách se stejně nudim xD...ale řekněte Katti, ať mi vrátí můj sešit z dějepisu :D

Krásný :)

(Lusia, 24. 12. 2008 22:13)

Bylo to nádherný, ale docela kraťoučký, musíš však kamaráda pochválit, napsal to pěkně :)

...

(Red, 24. 12. 2008 21:44)

moc moc kráásný =) akorát krátký

Chválim

(Broskynka, 24. 12. 2008 17:15)

Jop jop kašne to bolo a mne sa to ľúbkalo bo aj keď to bolo krátke tak to bolo zaujímevé a ja neviem možno by to znieslo pokračko *nevinný smile-*.... jopky teším sa aj na tie darčeky čo nám tu v noci dá Katty (myslím že dnes spím za počítačom na stoličke xD)

=0)

(Teressa, 24. 12. 2008 13:26)

hmmm..mam otazku...fakt si v tomto obore novacik??? lebo to tak ani nevyzeralo...naozaj veeeelmi pekne napisane...kedze si to napisal akoby bez konca tak bedem netrpezlivo cakat na pokracko....chi to mas tak ..potes uchyla peknou poviedkou a uz sa ho nezbavis =3...ale teraz fakt..bolo to nadherne a uz sa neviem dockat pokracovania =3
p.s.: ani tvojho slubeneho vianocneho darceku k-katti =3

...

(haru, 24. 12. 2008 13:08)

tak to vôbec nebolo zlé ^^ páčilo sa mi to len škoda, že také krátke a tie posledné slová "o tom však jindy..." bude pokráčko??